Ako sa naučiť cudzí jazyk v priebehu pol roka

Všetci, ktorí ste sa niekedy pokúšali naučiť nejaký cudzí jazyk, viete, že to nie je len tak. Vyžaduje si to veľa odhodlania a driny. Ak si však myslíte, že to vyžaduje aj veľa času, možno vás práve toto video vyvedie z omylu. Cudzí jazyk sa podľa tejto štúdie dá naučiť v priebehu pol roka. A tým nemám na mysli rozšírenie si slovnej zásoby, ktorá by vás ušetrila prekladania si cudzích slovíčok v našom prekladači viet. Hovorím o učení, po ktorom budete môcť plnohodnotne konverzovať. Zabudnite na výhovorky typu – nemám talent. Ani ten nepotrebujete!

34 komentárov k “Ako sa naučiť cudzí jazyk v priebehu pol roka

  1. kde môžem prosím nájst toto video ? chcem si ho pozrieť ešte raz a keď som mu dala like tak sa stratilo. Nie je na stranke. dakujem

  2. Geniálne video, úplne mi otovrilo oči a zmysle vnímania ako sa učiť, nie len ohľadom cudzích jazykov ale ohľadom všetkého napr. aj ako sa naučiť kresliť.

  3. učím sa nemecky jazyk ide mi to dosť ťažko,tak velmi ju potrebujem no nejde mi ju vtlcť do hlavy už som z toho zúfala no snažím sa ďalej.

  4. Pracujem v Nemecku a v práci potrebujem komunikovať v nemčine. Ide to veľmi ťažko,..ako na to? Som už v staršom veku. Ďakujem

  5. Výborné video a mohlo by to skutočne fungovať skoro u každého s takýmto prístupom učenia jazykov, určite to vyskúšam:)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *