Haitsko-Slovenský prekladač viet

Maximálna dĺžka textu na preloženie je 5000 znakov. Zostáva:

Preklad:

Preložený text...
Nie ste s prekladom spokojný? Skúste Prekladač Textov!

Niekedy sa môže stať, že budete potrebovať prekladať vety do exotickejších jazykov ako je angličtina. Prekladač viet z haitského jazyka do slovenčiny sa dá považovať za exotické. Avšak náš nástroj má tak veľkú databázu prekladača, že ani tento jazyk mu nerobí žiadny problém.

Haiti sa rozprestiera na na ostrove Hispaniola a zdieľa spoločné hranice s Dominikánskou republikou. Jeho celková rozloha je 27450 kilometrov štvorcových. Hlavné mesto je Port-au-Prince. Haitská kreolština a Francúzština sú oficiálne jazyky tejto krajiny. Haitská regionálna a historická pozícia je jedinečná hneď s niekoľkých dôvodov. Haiti bol prvý nezávislý štát Latinskej ameriky a Karibiku. Haiti je členom karibskej komunity CARICOM. Podľa indexu ľudského rozvoja je to najchudobnejšia krajina v Amerike. Ostrov, na ktorom sa nachádza Haiti je známy aj prostredníctvom ničivých zemetrasení, ktoré neraz presiahli magnitúdu 7 stupňov Richterovej stupnice. Krajina sa ešte dodnes zotavuje z ničivého zemetrasenia, ktoré túto krajinu postihlo v roku 2010. Na rekonštrukciu krajiny a obnovu úradov prispela Amerika sumou viac ako dve miliardy dolárov. Rovnako tak prispeli aj iné krajiny. Haiti môže byť vďaka podnebiu aj zaujímavá dovolenková destinácia, ktorá láka množstvo turistov.

Preklady viet z haitštiny do slovenčiny sú síce zriedkavé, ale nikdy neviete, kedy budete tento jazyk potrebovať. Z toho dôvodu nesme chýbať ani v databáze jazykov nášho prekladača.