Indonézsko-Slovenský prekladač viet

Maximálna dĺžka textu na preloženie je 5000 znakov. Zostáva:

Preklad:

Preložený text...
Nie ste s prekladom spokojný? Skúste Prekladač Textov!

Prekladač viet z indonézštiny do slovenčiny nepatrí medzi veľmi vyhľadávané preklady, avšak náš slovník vám vie zabezpečiť aj preklad do tohto v našich končinách exotického jazyka.

Indonézia, oficiálne republika Indonézie je krajina, ktorá sa nachádza v juhovýchodnej Ázií a Oceánií. Indonézia sa skladá odhadom zo 17508 ostrovov. Má 34 provincií s viac ako 238 milónov obyvateľov. Je to štvrtá najviac zaľudnená krajina. Indonézia je krajina kde sa volí zákonodárny zbor a prezident. Hlavné mesto tejto krajiny je Jakarta. Krajina zdieľa spoločné hranice so štátmi ako Papua Nová Guinea, Východný Timor, Malajzia. Ďalšie susedné krajiny zahŕňajú Singapur, Filipíny, Austráliu, Palau a Indické teritória ostrovov. Krajina má veľmi široké prírodné zdroje, bohužiaľ chudoba je tam aj napriek tomu veľmi rozšírená.

Zo Slovenska sa chodí do týchto krajín väčšinou za dovolenkou, alebo niekto kvôli práci. Nech už je to akokoľvek, určite využijete služby nášho prekladač viet z indonézskeho jazyka do slovenčiny, zvlášť ak vám tento jazyk nie je blízky, rovnako ako väčšine Slovákov, ktorí žijú na tomto území.