Švédsko-Slovenský prekladač viet

Maximálna dĺžka textu na preloženie je 5000 znakov. Zostáva:

Preklad:

Preložený text...
Nie ste s prekladom spokojný? Skúste Prekladač Textov!

Švédsko alebo oficiálne kráľovstvo troch koruniek je škandinávska krajina na severe európy. Švédsko má susedné hranice s Nórskom, Fínskom a je spojené mostom a tunelom s Dánskom.
S rozlohou 450000 metrov štvorcových je Švédsko treťou najväčšou krajinou európskej únie. Celková populácia tejto krajiny predstavuje desať miliónov obyvateľov. Švédsko má malú hustotu zaľudnenia iba 21 občanov na kilometer štvorcový.

Preklad zo švédštiny do slovenčiny alebo prekladanie zo slovenského jazyka do švédštiny môže byť častokrát problematické. Tento jazyk sa učí veľmi ťažko. Vo švédsku vie skoro každý po anglicky pretože k tomuto jazyku sú vedený už od útleho detstva. Deti tam pozerajú rozprávky v angličtine a podobne. So švédštinou vám bezproblémov pri prekladoch rôznych druhov pomôže náš nástroj na prekladanie do švédskeho jazyka. Náš nástroj je kompatibilný aj s mobilmi. Pokojne si môžete vaše výrazy preložiť zo švédštiny priamo do slovenčiny za použitia pár dotykov obrazovky vášho tabletu alebo mobilného zariadenia.

Okolo 85% populácie švédska žije v mestských častiach. Hlavné mesto tejto krajiny je Štokholm. Dnes je Švédsko konštitučnou monarchiou s vládou vo forme parlamentu. Švédsko má veľmi vysoko rozvinutú ekonomiku.

Švédsko je krajina preslávená v športe najmä hokejom. Veď kto by nepoznal hviezdu ako je napríklad hokejista Peter Forsberg. Krajina troch koruniek neraz potrápila aj našich hokejových reprezentantov na majstrovstvách sveta v hokeji.